publikováno 12.09.2016 (aktualizováno 25.10.2016)

Výkop v 1.A třídě!

Po loňskym nezdaru (rozuměj průseru) se letos FKV představuje v 1.A třídě! Bude to lepší? Bude to horší? Nebo jaký to teda bude? Popořadě...

Dragonflyes of Pilsen - FKV 8:5 (1:1)

Jakobysme pokračovali, kde jsme loni skončili. Na startu prvního utkání ve výzbroji jenom 5 kusů, k tomu vedro jako kráva a soupeři se při rozcvičce ani nevejdou na svoji půlku. První poločas jsme zmákli pěkně, nebojim se říct, že jsme z úvodních cca 15 minut měli vytěžit víc než poločasovejch 1:1. Ve druhej půlce došly síly a samotnej Jagera na to nestačil! Nakonec divokej výsledek.. (Jagera 3, Pinďour 1, Tominho 1, Pohan, Kouba)

FKV - Do Dna 5:0 (kontumace)

Soupeřům se nepovedlo dát dohromady potřebnej počet plejerů. Děkujem, že dali vědět den dopředu a nemuseli jsme se tam táhnout!

Exmet B - FKV 7:2 (5:2)

Výbuch.. jediný naše branky dal Šajny.

FKV - FC Brush 8:1 (4:0)

Kartáč no.. hrálo se na skotskym terénu, ale krom Bělasovo zkrkavenejch kolen jsme nedosáhli ani na svůj standard! Jedinej světlej okamžik byl Cementovo gól.

FC Krize - FKV 7:8 (5:4)

Konečně výhra. Odchytal to Veron a o góly jsme se rozdělili skoro všichni! (Toušík 3, Scheiny 2, Pohan 1 , Pinďour 1, Cement 1, Jagera, Veron)

FKV - 3 promile 5:0 (0:0)

Soupeři se sešli jenom ve třech kusech, tak to skrečli chvíli po úvodním hvizdu...

Kategorie: futsal

Návštěv: 57558